Заң бөлімінің келісім-шарт бойынша заңгері (жұмыста уақытша болмаған қызметкерді уақытша аустыру)

Түйіндемені жіберу

Лауазымның атауы

Департаменттің негізгі және қызметтік міндеттері

Мекеменің құқықтық қызметін қамтамасыз ету

Лауазымның негізгі және қызметтік міндеттері

Мекеменің ағымдағы қызметін құқықтық қамтамасыз ету: Мекеменің шарттық және заң тәртібін нығайту бойынша, іс-шараларды әзірлеу және оларды жүзеге асыруға қатысу; ЖМ-нің ішкі актілері мен шарттарына заңды сараптама жүргізу; Мекеме қызметінде заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету; ЖМ-нің құрылымдық бөлімшелеріне құқықтық көмек көрсету, кеңес беру.

Білімі

Жоғары заңгерлік білімі; Заңгерлік маман/магистр дәрежесі (батыс университеттерінің дипломы құпталады). Магистр дәрежесіне, оның ішінде ағылшын тілінде оқытатын шетелдік жоғары оқу орындарында алынған магистр дәрежесіне артықшылық беріледі.

Кәсіби тәжірибесі (ұзақтығы, саласы және т.б.)

Заңгер мамандығы бойынша жұмыс өтілі 2 жылдан кем емес.

Кәсіби білімі және жеке қасиеттері

ҚР Заңнамаларын: Азаматтық, корпоративтік, қаржылық, әкімшілік, еңбек заңнамалырын және халықаралық құқықты жетік білуі, сондай-ақ «Ғылым жайлы», «Назарбаев Университеті статусы жайлы», «Назарбаев Интеллектуалды мектебі жайлы», «Назарбаев фонды жайлы» заңнамалар білімі. Заң шығару қызметі, шарттар мен ішкі нормативтік құжаттарды әзірлеу, құжаттардың заңды талдамасын әзірлеу дағдылары; сонымен қатар, шетелдік контрагенттермен келісімшарттарды әзірлей білу дағдылары. Тіл табыса білу және ұымдастырушылық қабілеттері, топта жұмыс істей білу қабілеттері.

Тілдерді , оның ішінде мемлекеттік тілді меңгеру деңгейі (қандай тілдер)

Қазақ, орыс және ағылшын тілін (жазбаша және ауызша еркін)  тілдерін білу.

Жеке компьютерді пайдалану дағдылары (бағдарлама, меңгеру деңгейі):

ПК жоғары деңгейде игеруі (Ms Office, «Параграф», «Заң» ДЖ).

Түйіндеме қабылдау мерзімі:

Жоғарыда аталған талаптарға сәйкес келетін үміткерді іріктеп алғанға дейін.