Қолданбалы Лингвистика бойынша және Француз тілі мен мәдениетіне Ассистент-Профессор / Профессор

Түйіндемені жіберу

Қолданбалы Лингвистика бойынша және Француз тілі мен мәдениетіне Ассистент-Профессор / Профессор

Гуманитарлық және Әлеуметтік Ғылымдар мектебі (ГӘҒМ), Назарбаев Университеті (НУ) кандидаттардың бос лауазымына орналасуға Ассистент-Профессор / Профессор мамандандыру саласындағы Қолданбалы Лингвистика, Тіл, Педагогика және Француз тілі мен мәдениеті шақырады. Үміткерлер болуға тиіс дәрежесі бар ғылым докторы (PhD) тиісті салаларда (Лингвистика, Тілдік Педагогика және Француз/Романская Филология). Лауазымдық міндеттері аясында бос жұмыс орындары көздейді оқыту курсының бастауыш, орта және жоғарғы деңгейдегі жалпы және қолданбалы лингвистиканың, аударматанудың оқыту әдістемесі, ИЯ, француз/роман филологиясы, сондай-ақ өздерінің ғылыми мүдделерін. Талап етіледі кандидат иеленетін тамаша ғылыми-зерттеу тәжірибесі, берік тәжірибе оқытушылық қызмет деңгейінде бакалавриат, магистратура, дайындықпен өміріне белсене қатысу, департамент және мектеп, сондай-ақ қабілеті мәселелері бойынша студенттерге консультация береді жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру. Тамаша кандидат (зерттеу, сондай-ақ оқытушылар) технологияларды оқыту, корпустық лингвистика және компьютерлік технологиялар оқыту тәжірибесімен болады.

Вакансия есептелген үш жылдық кезеңге ұзарту мүмкіндігімен келісім-шарт, және білдіреді оқытушылық жүктемені көлемінде 2 курс семестр (4-курс академиялық жыл).

ГӘҒМ Тілдер Лингвистика мен Әдебиет кафедрасында штатында 11 тұрақты және 3 уақытша оқытушылар бар, кең диапазонында пәндерде, шетел тілдері, лингвистика және әдебиеттану. Бағдарлама Департаментінің ЯЛЛ қарқынды дамуда, студенттер саны мамандықтар бойынша департаментінің өсуде ең жоғары өсу қарқынының ГӘҒМ курс бағдарламасы департамент 2017-2018 жылы айтарлықтай кеңейіп келеді.

Кафедра ГӘҒМ құрамына кіретін, сонымен қатар, тағы 6 бағдарламалары аясында 700-ден астам студент оқиды.

“Назарбаев Университеті” болып табылады қазіргі заманғы ағылшын-язычным жоғары оқу орны, жұмысы негізінде құрылған ең үздік халықаралық стандарттарды енгізілетін кезінде әріптестік халықаралық жетекші жоғары оқу орындарының, АҚШ, Ұлыбритания, Сингапур. Висконсин университеті Мэдисонда (АҚШ) Кафедрасының стратегиялық әріптесі болып табылады.

Назарбаев Университеті Қазақстан Республикасының елордасы, Астана қаласында орналасқан.

Бос лауазым білдіреді жалақы деңгейі мен әлеуметтік пакеті жоғары бәсекелестік деңгейін қамтитын, оның ішінде:

• Тұрғын үй жұмыс берушінің есебінен мөлшеріне сәйкес отбасы;
  • Көтерме ақы (өтемақы көшу шығыстарының және тұру);
  • Төленген, авиа билеттер тұрақты тұратын еліне: екі рет/жылына
  • Төленген медициналық сақтандыру полисі;
  • Мектептік білім беру материалдық көмек.

Үміткерлер өтініш пен құжаттар пакеті құрамында: өтініш хат, кәсіптік түйіндеме үлгідегі жарияланымдар авторы, үш ұсыным тұлғаның аты-жөні және байланыс телефондары болу керек. Бос орындар туралы сұрақтар мен өтініштер электрондық пошта мекен-жайы: hr.shss@nu.edu.kz жіберу керек. Вакансия ашық болып саналады, ол айқындалған қажетті үміткер, бірақ неғұрлым толық қарау, сізге өтініш мерзімі 30 қарашаға дейін, 2017 жылы.