ПРОФЕССОР/ҚАУМДАСТЫРЫЛҒАН ПРОФЕССОР/АССИСТЕНТ ПРОФЕССОР (ЖМСМ)

Түйіндемені жіберу

ПРОФЕССОР/ҚАУМДАСТЫРЫЛҒАН ПРОФЕССОР/АССИСТЕНТ ПРОФЕССОР (ЖМСМ)

Назарбаев Университетінің Жоғары мемлекеттік саясат мектебі (ЖМСМ) біздің халықаралық профессорлары қатарына қосылып, Қазақстан мен Орталық Азия аймағында жетекші мектеп болуды көздеген мақсатымызға үлес қосуға шақырады. Үміткерлер оқу бағдарламаларын әзірлеу, инновациялық педагогика және халықаралық стипендиясына үлес қосу үшін қажетті оқу, ғылыми-зерттеу және мемлекеттік саясатта тәжірибесі болуы керек. Қоғамдық сектор ұйымдарымен жұмыс, халықаралық ұйымдармен консультациялық іс-əрекет пен Азияда тиісті білім беру және оқыту дамытуда озық тәжірибе тиімді артықшылық болып табылады.

Негізгі біліктілік талаптары:

• Мемлекеттік саясат мемлекеттік басқару, экономика, саясаттану немесе мемлекеттік саясатқа байланысты пән бойынша доктор дәрежесі
  • Академиялық оқу және зерттеудегі тиісті тәжірибе: профессор – профессор ретінде кем дегенде 2 жыл немесе қауымдастырылған профессор ретінде 5 жыл; қауымдастырылған профессор – қауымдастырылған профессор ретінде 2 жыл немесе ассистент-профессор ретінде кем дегенде 5 жыл
  • Халықаралық ғылыми-зерттеу профиль – саясатқа байланысты тақырыптар бойынша халықаралық рецензияланатын журналдарда жарияланымдары жарық көрген; бәсекелестік қаржыландыруды тартуда табысқа жету; тиісті оқу / кәсіптік бірлестіктерден марапаттар мен сыйлықтар.

Үміткерлерге көбірек қолдау көрсетіледі маманданған келесі салада:

• Халықаралық экономикалық және қаржы саясаты
  • Макроэкономикалық саясат
  • Мемлекеттік саяси талдау
  • Денсаулық сақтау саясаты және басқару
  • Көлік саясаті
  • Су ресурстарын басқару саласындағы саясат
  • Әлеуметтік саясат
  • Халықаралық қауіпсіздік және қақтығыстарды шешу

Үш жылдық келісім-шарт ұзарту мүмкіндігімен болады.

Үміткерлер электронды нысанда (MS Word или PDF) келесі құжаттарды nugspp_hiring@nu.edu.kz поштасына жіберуі қажет:

• Ұстаным-өтініш
  • Толық түйіндеме
  • Ұсынымхат беруші тұлғалардың аты мен байланыс деректері
  • Оқыту тәжірибесі, сондай-ақ оқыту бағасы бойынша ақпарат
  • Курстардың шамамен мысалдары
  • Бұрынғы және қазіргі зерттеудің қысқаша сипаттамасы

Болжау бойынша үміткерлерді қабылдау 2018 жылғы тамызда басталады. Осы бос жұмыс орын толғанша өтініштер қарастырылатын болады. Тек іріктелген үміткерлер хабарланатын болады.

Назарбаев Университеті ұсынады тартымды жеңілдіктер пакеті, оның ішінде:

• салыстырмалы жоғары бәсекелестік еңбекақы;
  • тұрғын үй көлеміне және отбасының дәрежесінен;
  • көтерме ақы (өтемақы көшу шығыстарының және тұру):
  • ü авиабилеттерді отанына, жылына екі рет;
  • ü тегін медициналық сақтандыру, ғаламдық қамтитын;
  • ü білім беру құралы.