«Nazarbayev University Library and IT Services» ЖМ IT –Medical Service Дирекциясының Бағдарламаны әзірлеу және сүйемелдеу қызметінің аға менеджері (1С бағдарламашысы) (Уақытша қызмет)

Түйіндемені жіберу

Лауазымның атауы:

«Nazarbayev University Library and IT Services» ЖМ IT –Medical Service Дирекциясының Бағдарламаны әзірлеу және сүйемелдеу қызметінің  аға менеджері (1С бағдарламашысы) (Уақытша қызмет)

Негізгі функционалдық міндеттері

АТ инфрақұрылымы жұмысын сүйемелдеуге бағытталған іс-шаралар кешенін ұйымдастыру

Негізгі лауазымдық міндеттері

1С: 8 Кәсіпорын модификациясы және қолданыстағы құжаттарды, есептерді жаңарту, бухгалтерлiк және басқарушылық есептерді өңдеу, жаңа құжаттарды және есептерді әзірлеу, әр түрлi конфигурацияда деректерді тасымалдау, жүйенінң есеп консолидациясын әзірлеу;

Техникалық құжаттаманы, пайдалану бойынша нұсқаулықты жазу;

IT –Medical Service Дирекциясының қызметтерімен  бірге еңгізу, 1С: 8 Кәсіпорын базасында ақпараттық жүйелерді қолдану әне қолданушыларды оқыту  процесстерді ұйымдастыру;

Ұлттық және халықаралық стандарттарға сәйкес ақпараттық жүйелердің жоба және пайдалану құжаттамаларын келісуі;

Техникалық мәліметтерді, ақпаратты,  көрсеткіштер мен жұмыс нәтижелерді зерттеу және талдау, оларды жалпылау және жүйелеу, қажетті есептеулерді әзірлеу;

Жобаның пәндiк саласын зерттеу, бизнес процесстерді зерттеу, ақпараттық жүйелерге  және басқа қолданбалы бағдарламалық өнімдерге техникалық талаптарды әзірлеу, тапсырыс берушімен келісуі, ескертулерді жою.

Талаптарды құрастыруға қатысқан бөлімдермен бірге ақпараттық жүйелерді қабылдау рәсіміне қатысу.

Білімі:

Ақпараттық технологиялар немесе экономикалық саласындағы жоғары білім. 1С:Маман сертификаттары болған үшін артықшылық беріледі.

Талап етілетін кәсіби тәжірибесі (саласы, аясы, басқа)

1С: 8 Кәсіпорын. Жалақы және қызметкерлер құрамын басқару, Сауда кәсіпорын басқару/1С аналитика бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу тәжірибесі кемінде 3 жылдан кем болмауы қажет

Кәсіби құзыреті және жеке қасиеттері

1С: 8 Кәсіпорын бағдарламалау дағдылары, 1С: 8 Кәсіпорын негізінде ақпараттық жүйелерді әкiмшiлеу, бағдарламалық қамтамасыз етудің дамыту циклдарын білу, ақпараттық технология саласындағы ұлттық стандарттарды білу, әр түрлі CASE құралдарымен жұмыс істеу принциптері,  бизнес-процестерді сипаттауды білу (IDF, BPMN), аналитикалық дағдылар, аналитикалық жазбаларды дайындау дағдылары, жанасқыштық, командада жұмыс істеу білу.

Тілдерді білу

Ағылшын тілін білу артықшылыққа ие. Шетелдік үміткерлер үшін қазақ, орыс тілдерін білу артықшылық болып есептеледі.

CV беру мерзімі:

Тиісті үміткерді іріктеп алғанға дейін