Түйіндемені жіберу

Назарбаев Университетінің гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар мектебі (ГӘҒМ) Лингвистика мамандығы бойынша Ассистент профессор лауазымына  кандидаттарды шақырады.

Кандидаттардың лингвистика немесе қатысты саладағы Докторлық дәрежесі(PhD) болуы керек. Осы лауазым аясында жұмыс міндеттері жалпы лингвистика (семантика, прагматика), қолданбалы лингвистика (аударма, тілдерді дамыту), антропологиялық лингвистика, лингвистикадағы зерттеу әдістері бойынша қарапайым, орта және жоғары деңгейдегі курстарды оқытуды қамтиды. Кандидаттың тамаша ғылыми-зерттеу тажірибесі, бакалавр, магистратура және докторантура курстарын оқыту тәжірибесі, кафедра мен мектептің өміріне белсене араласуға дайын, сондай-ақ жоғары оқу орнынан кейінгі білім алу бойынша студенттерге кеңес беру мүмкіндігі болуы қажет. Мінсіз кандидат корпусты лингвистика, педагогикалық технологиялар және / немесе компьютерлік технологиялар(ғылыми және педагогикалық)   лингвистика саласында тәжірибеге ие кандидат.

Бос орын үш жылдық кезеңге арналған және келісімшартты ұзарту мүмкіндігі бар, сонымен қатар бір семестрде 2 курс (оқу жылы үшін 4) жүктеледі.

Гуманитарлық және Әлеуметтік Ғылымдар Мектебінің Тілдер, лингвистика және әдебиеттер кафедрасында 11 тұрақты және 3 уақытша муғалімдер пәндердің кең ауқымында, соның ішінде шет тілдері, лингвистика және әдебиеттану бар. Бағдарлама YALL бөлімшесі қарқынды дамып жатыр Кафедраның мамандықтары тез арада өсіп келеді ШГСН, кафедра курстарының бағдарламасы 2018-2019 жж. Айтарлықтай кеңейтеді. Сонымен қатар кафедра бағдарламасы магистратура және докторантураның пәнаралық бағдарламаларымен еуразиялық зерттеулер біріктірілген болады оның аясында үміткерден осы бағдарламаларға қатысуы күтүледі.

Кафедра Гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар мектебінің құрамына кіреді, сонымен бірге 700-ден астам студент оқитын тағы 6 бағдарлама бар.

Назарбаев Университеті заманауи, ағылшын тілі университеті болып табылады. Ол ең жақсы халықаралық стандарттар негізінде салынған АҚШ, Ұлыбритания Сингапур және басқа да жетекші халықаралық университеттермен серіктестікте. ГӘҒМ және YALL департаментінің стратегиялық серіктесі Мэдисон қаласындағы (АҚШ) Висконсин университеті болып табылады.

Назарбаев Университеті Қазақстан Республикасының астанасы Астана қаласында орналасқан.

Бос лауазым жалақы деңгейін және бәсекеге қабілетті әлеуметтік пакетті білдіреді, оның ішінде:

• отбасы мөлшеріне сәйкес жұмыс беруші есебінен тұрғын үй;
  • Астанаға көшу кезінде материалдық көмек;
  • Тұрақты тұратын еліне ақы төленген авиабилеттер: жылына екі рет
  • ақылы медициналық сақтандыру полисі;

Үміткерлер келесі құжаттарды тапсыруы тиіс: өтінім хат, кәсіби резюме, авторлық басылым үлгісі және атаулар мен үш сарапшының байланыстары. Бос орындарды толтыру бойынша сұрақтар мен өтініштерді hr.shss@nu.edu.kz электрондық поштасына жіберулу керек. Мұқият қарарастырылу үшін 2018 жылдың 8-сәуіріне дейін өтінімдерді ұсынуға кеңес береміз.