Назарбаев Университетінің Ғылым және технологиялар мектебінің Физика Кафедрасы 0.25 оқытушысының ассистенті.

Түйіндемені жіберу

1

Лауазым атауы:

2

Бөлімшенің негізгі және қызметтік міндеттері:

Назарбаев Университетінің Ғылым және технологиялар мектебінің зерттеулерге негізделген оқу бағдарламасын жоспарлау, әзірлеу және енгізуге қатысу.

3

Лауазымның негізгі және қызметтік міндеттері:

Бакалавриат бағдарламасы бойынша жалпы физика оқу курсы шеңберінде:

–            Есептер шығару сабақтарын өткізу.

–            Зертханалық сабақтар мен практикалық жұмыстарды өткізу, сондай-ақ зертханалық құралдарды орнату және жабдықтау.

–           Үй жұмыстарын, тесттерді, емтихан және зертханалық жұмыстарды тексеру.

4

Іссапарлар

Мүмкін

5

Білімі

–          Физика ғылымдары немесе аралас пән саласындағы бакалавр дәрежесі.

–          Физика ғылымдары немесе аралас пән саласындағы магистр дәрежесі шарт емес, бірақ болғаны жақсы.

6

Қажетті кәсіби тәжірибесі (ұзақтығы, аясы, саласы мен басқалары

–          Жалпы физика денгейіндегі есептерді шығара білуі міндетті.

–          Кәсіби тәжірибесі болуы шарт емес, бірақ болғаны жақсы.

–          Зертхана құрал-сайманмен жұмыс жасау, бағдарламалау тілінде кодтау, ғылыми жұмыс істеу тәжірибесі болғаны жақсы.

7

Кәсіби құзыреті және жеке қабілеттері

–          Жалпы физика денгейіндегі есептерді шығара білуі міндетті.

–          Жеке қасиеттері: міндеттілік, икемділік, нақтылық, командада жұмыс істей білу, сыйластық, адалдық, ұқыптылық.

8

Тілдерді білу, оның ішінде мемлекеттік тілді білу (өзіңіз білетін тілдерді көрсетіңіз)

–          Университет сабақтары ағылшын тілінде өткізілетіндіктен, ауызша және жазбаша ағылшын тілін жетік меңгеруі міндетті.

–          Қазақ және / немесе орыс тілдерін білу артық.

9

Компьютерді пайдаланудағдылары (бағдарламалар, меңгерудеңгейі):

–           Компьютерлік сауаттылық (MS Office).

10

Қосымша деректер:

Лауазымға өтінім беру үшін CV@nu.edu.kz (тақырыбы: “Physics TA, School of Science and Technology”) электрондық поштаға өмірдерек CV жіберіңіз.

Ғылым және технологиялар мектебінің Физика Кафедрасы туралы толық ақпаратты мына веб-адрестен таба аласыз:

11

Резюмені және қосымша деректерді беру мерзімі:

Лайықты үміткерді алғанға дейін