Назарбаев Университеті Ғылым және технологиялар мектебі, 0,25/0,5 және толық мөлшерлемедегі оқытушы ассистенті (Компьютерлік ғылымдар)

Түйіндемені жіберу

“Назарбаев Университеті” ДББҰ

Назарбаев Университеті Ғылым және технологиялар мектебі

Лауазымы: 0,25/0,5 және толық мөлшерлемедегі оқытушы ассистенті (Компьютерлік ғылымдар)

Есеп беруі: Департамент профессорларына, деканға

Жауапты: өзімен бірге жұмыс істейтін студенттер үшін

Негізгі міндеті

“Компьютерлік ғылымдар” оқу бағдарламасын әзірлеуге және енгізуге (іске асыруға) қатысу, сондай-ақ ғылыми-зерттеу және әкімшілік қызметті жүзеге асыру және оған қолдау көрсету.

Негізгі міндеттемелері

Оқытушы-профессорлар құрамына оқу материалдарын дайындауға, студенттермен талқылауларды/сабақтарды өткізуге көмектесу.  Студенттерді қабылдау сағаттарын жүргізу және ғылыми жобаларға қатысу. Тапсырмаларды орындаған кезде және оқу материалын түсіндіру мақсатында студенттердің жеке немесе кіші топтарына көмек көрсету. Үй жұмыстары мен тестілерді бағалау, электрондық құралдарды қолдана отырып, нәтижелерді есепке алу. Басқа да міндеттер тағайындалуы мүмкін.

Басқасы

Университет саясатын ұстану және тең мүмкіндіктер саясатын қоса алғанда, оның алға жылжуына ықпал ету.

Университеттің және Ғылым және технологиялар мектебінің саясаты туралы, өрт қауіпсіздігі және еңбекті қорғау туралы ақпаратты меңгеру, осы саясатты ұстану және насихаттау.

Лауазымға сәйкес келетін кез келген міндеттерді орындау

CS / CEng сферасынан адамның біреуі ұсынған хат бойынша талап етіледі

Үміткерге қойылатын талаптар

Міндетті

Болғаны жақсы

Академиялық біліктілік

Компьютерлік ғылымдар бакалавр (CS) немесе компьютерлік инженерия (CEng). Компьютерлік ғылымдар саласында немесе басқа да байланысқан мамандықтар бойынша магистранттарға магистранттармен жұмыс жасайтын ассистент мамандары қатысады.

Тәжірибесі

Халықаралық жүйесі бар ұйымда, академиялық немесе бизнес құрылымда жұмыс тәжірибесі немесе оқуы

Студенттерге жетекшілік ету тәжірибесі

Оқу  материалдарын әзірлеу тәжірибесі

Дағдылары

Тиісті пән мен офистік қосымшалары бар ДК жақсы меңгеру дағдылары

Қазақ, ағылшын және орыс тілінен үздік ауызша және жазбаша дағдылар

Үздік кодтарды бағдарламалау және талдау

Командада жұмыс істеу және коллегами әсерлі қарым-қатынас жасау

Компьютерлік жабдықты, торапты және / немесе деректер базасын жақсы түсіну

Жеке қасиеттері

Жоғары сапалы білім мен ғылыми қызметті, қолайлы білім беру кеңістігін дамыту идеясын ұстану

Ізеттілік және әдептілік

Ынта және мақсаттылық

Командада жұмыс істей білу

Тең мүмкіндіктер идеясын ұстану

Жеке кәсіби даму идеясын ұстану

Адалдық және құпияны сақтау

Мәдени айырмашылықтарды білу

Қысқа мерзім ішінде жұмыс істей білу

Сабырлылық

Түйіндемені ұсыну мерзімі:

–           Жоғарыда аталған талаптарға сәйкес келетін үміткерді таңдап алғанға дейін.

–           Өтініш: Email хабарлама тақырыбында “CV for Teaching Assistant (CS) position at the School of Science and Technology” көрсету