«Назарбаев Университет» қауіпсіздікті қамтамасыз ету Қызметінің аға менеджері

Түйіндемені жіберу

«Назарбаев Университет» қауіпсіздікті қамтамасыз ету Қызметінің аға менеджері

Бөлімшенің негізгі және функционалды міндеттері

–    Университетте қауіпсіздік бойынша жұмыстарды дамыту, ішкі бақылау және үйлестіру.

–    Университет аумағында қауіпсіз еңбек жағдайы, оқу және мекендеу бойынша ұйымдық-техникалық шараларды жүргізу.

–    Университетте қауіпсіздік бойынша жұмыстарды ұйымдастыру және үйлестіру, соның ішінде, қызметкерлердің, студенттердің және келушілердің қауіпсіздік бойынша заңнамалар талаптарын сақтауын ішкі бақылау.

–    Университет және оның ұйымдарында қауіпсіздік бойынша әрекеттерді үйлестіру және ішкі бақылауды жүзеге асыру.

–   Өткізуді бақылап басқару жүйесі (әрі қарай – ӨББЖ) мен бейнебақылау жүйесі (әрі қарай – ББЖ) жабдықтарының жұмыс қабылеттілігіне әрекеттерді үйлестіру және ішкі бақылауды жүзеге асыру.

–    Ақпараттық қауіпсіздік сұрақтары бойынша әрекеттерді үйлестіру және ішкі бақылауды жүзеге асыру.

Лауазымның негізгі және функционалды міндеттері

–    Университет аумағында қауіпсіз еңбек жағдайы, оқу және мекендеу бойынша ұйымдық-техникалық шараларды жүргізу бойынша жұмыстарға қатысу.

–    Университетте қауіпсіздік бойынша жұмыстарды ұйымдастыруға және үйлестіруге, соның ішінде, қызметкерлердің, студенттердің және келушілердің қауіпсіздік бойынша заңнамалар талаптарын сақтауын ішкі бақылауға қатысу.

–    Университет және оның ұйымдарында қауіпсіздік бойынша әрекеттерді үйлестіруге және ішкі бақылауды жүзеге асыруға қатысу.

–    Университетте қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша жұмыстарды, соның ішінде ланкестікке қарсы және төтенше жағдайлар бойынша шаралар, соның ішінде уәкілетті мемлекеттік органдары мен Универсистет ұйымдарының өкілдерінің өзара әрекеттері үйлестіру.

–    Тиісті тексерулер жүргізуге Университет құрылымдық бөлемшелері мен ұйымдарының өкілдерін және/немесе мамандарын қажет кезінде жұмылдырып, Университет аумағында қауіпсіз еңбек жағдайы, оқу және мекендеу жағдайын бақылау.

–    Университетте қауіпсіздік бақылау жүйелерін әзірлеуге, еңгізуге және тиімді жұмыс істеуіне қатысу, сондай-ақ қауіпсіздікті басқару және ланкестікке қарсы қорғаныс бойынша ішкі құжаттарды әзірлеу және еңгізу бойынша жұмыстарды үйлестіру.

–    Жазатайым оқиғаларды тергеуге, оларға жол бермеу бойынша шараларды әзірлеуге қатысу.

–    Университет аумағында қауіпсіздікті қамтамасыз ету, соның ішінде өткізу және ішкі объектілік тәртіпті қадағалау, қызметкерлер мен студенттердің өмірі мен денсаулығына қауіп-қатер туғызатын бұзықтық, зорлық-зомбылық, алаяқтық және басқа да қылмыстық және құқыққа қайшы танытулар бойынша жұмыстарды үйлестіру.

–    ӨББЖ мен ББЖ жабдықтарын пайдалануын, техникалық қызмет көрсетілуін және жөндеуін бақылау.

–    Университет және оның ұйымдарында ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша жұмыстарды үйлестіру.

–    Біріктірілген тәуекелдерді бақылау жүйесінің аясында, қауіпсіздік бойынша тәуекелдерді сәйкестендіру, бағалау, басқару, бақылау, мониторинг жүргізу процесстеріне қатысу.

–    Қауіпсіздік және еңбекті, денсаулықты және қоршаған ортаны қорғау сұрақтары бойынша Университет басшылығы жүктеген міндеттерді есепке ала отырып, өзге де қызметтерді жүзеге асыру.

Білімі

Лауазымға сай мамандық бойынша жоғарғы білім, заңгер.

Кәсіптік тәжірибе (ұзақтық, аумағы, саласы және т.б.)

–   магистр дәрежесі болғанда мамандығы бойынша нақты лауазымның қызметтік бағыттарына сәйкес салалардағы жұмыс өтілі 5 жылдан кем емес;

–   бакалавриат дәрежесі, немесе жұмыс өтілі 7 жылдан кем емес маман, нақты лауазымның қызметтік бағыттарына сай салаларда мемлекеттік қызметте, халықаралық және/немесе ұлттық компанияларда немесе «Назарбаев Университетінде» кем дегенде 3 жыл жұмыс өтілінің болуы;

–  көрсетілген лауазымның функционалдық бағытына сай, қауіпсіздік жүйесінде және/немесе ақпараттық технологиялар саласында 7 жылдан кем емес, соның ішінде 5 жылдан кем емес ақпараттық қауіпсіздік салаларында жұмыс тәжірибесі болуы қажет;

–  ӨББЖ және ББЖ жабдықтарымен жұмыс тәжірибесі болу қажет.

Кәсіптік білімі және тұлғалық мінездемелер

Қарым-қатынастық және таныстырылым үздік дағдылары, шетелдік қызметкермен жұмысты ұйымдастыру тәжірибесі, соның ішінде таныстырылымдарды және хат алысу жүргізу. Қызмет бағыты бойынша мемлекеттік және шетелдік ұйымдармен қарым-қатынас тәжірибесі. Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасын, Қазақстан Республикасының қылмыстық кодексін білу. Командада жұмыс істей білу (құрылымдық бөлімшесінің мүддесінен ұйым мүддесінің басымдылығын ұстану); сабырлылық; байланысқа бейімділік, міндеттілік, қойылған мәселелерді сапалы және сындарлы шеше білу.

Тілдерді иелену деңгейі

Қазақ және орыс тілдерін жетік білу, ағылшын тілін, функционалдық міндеттерді орындауға қажетті деңгейде білу қажет

Дербес компьютерді пайдалану икемділігі

Жоғары деңгейлі ДК иелену (Microsoft Windows, Microsoft Office).

Қауіпсіздік саласында курстарды/ тренингтерді өту

–     ISO/IEC 27001, 27002 халықаралық стандарттары бойынша ақпараттық қауіпсіздікті бақылау жүйесі.

–     Қауіпсіздік және еңбекті қорғау. Өнеркәсіптік қауіпсіздік. Өрт қауіпсіздігі.

–     Ақпараттық қауіпсіздік тәуекелдерді бақылау.

–     Оқиғаларды тергеу.

Сертификаттардың бар болуы басымырақ болады

–     ISO 27001 халықаралық стандарты бойынша.

–     «Certified Ethical Hacker (CEH)» әдептілік хакинг және енуді тестілеу.

–     «Computer Hacking Forensic Investigator (СHFI)» хакерлік оқиғаларды тергеу.

Түйіндемені беру мерзімі

Жоғарыда көрсетілген талаптарға сай үміткерді таңдап алуға дейін