Ассистент профессор, Профессор, Гуманитарлық және Әлеуметтік Ғылымдар Мектептері (ГӘҒМ), Назарбаев Университеті (НУ)

Түйіндемені жіберу

Гуманитарлық және Әлеуметтік Ғылымдар Мектептері (ГӘҒМ), Назарбаев Университеті (НУ) Саясаттану және халықаралық қатынастар Департаменті  өтінімдер қабылдайды бірнеше ұстанымдарын және әр түрлі академиялық деңгейлері.

Саясаттану және халықаралық қатынастар кеңеюде, және қызмет көрсету үшін барлығы университеттік қоғамдастықтың біз іздеген кандидаттардың істегісі келетін, жұмыс істей дәлелді студенттер мен дамуына өз үлесін біздің бакалавриат және магистратура. Табысты кандидаттар оқытылады кіріспе курстары, жоғары деңгейдегі біздің бакалавриат бағдарламасы және курстар магистратура.

Негізгі біліктілік талаптары:

• Саясаттану саласындағы Доктор Ғылыми дәрежесі (немесе дерлік аяқталған оқыту жоспарланған күні диплом алғанға дейін 31.07.2018 жылғы) тіркелген және танылған батыс университеті;
  • Оқыту тәжірибесі университеттік деңгейде;
  • Белсенді зерттеу бағдарламасы (алдыңғы жарияланымдар рецензияланатын журналдарда артықшылық ретінде қарастырылады);
  • Жақсы қарым-қатынас жасау және ынтымақтастық;
  • Икемділігін арттыру дамушы тұрғысынан;
  • Қызығушылық одан әрі кәсіби дамыту;

Үміткерлерге көбірек қолдау көрсетіледі маманданған келесі салада:

• Халықаралық қатынастар және сандық әдістері (қарамастан кіші Халықаралық қатынастар), мүмкіндігі бар, арнайы оқыту аспиранттар курстары статистикалық талдау/сандық әдістері;
  • Формалды модельдер және / немесе теория ойындар;
  • Саяси теория, екінші бағыты-американдық саясат;
  • Салыстырмалы саясат саласына мамандандыру, ол Департаментінің еуразиялық зерттеулер және саясат посткеңестік аймақтың қазіргі күшті жақтарын толықтыруға, бірақ қайталамау керек.

Үш жылдық келісім-шарт ұзарту мүмкіндігімен болады.

Үміткерлер ұсынуы тиіс ілеспе хат, түйіндеме және үш ұсыныс хат қоса алғанда, кем дегенде біреу кандидаттың қандай оқытушылық қабілеттерін білдіру тиісті. Сұрақтар жөнінде, университет туралы, тұру және жұмыс істеу Астанада, доктор Mwita Chacha (mwita.chacha@nu.edu.kz) байланысуға болады. – Жайға өтінім hr.shss@nu.edu.kz. Толық емес өтініштер қабылданбайды.

Болжау бойынша үміткерлерді қабылдау 2018 жылғы тамызда басталады. Осы бос жұмыс орын толғанша өтініштер қарастырылатын болады. Толық тізбесі өтінімдердің алынған 1 желтоқсанға дейін 2017 жылғы бұұ-толық көлемде. Тек іріктелген үміткерлер хабарланатын болады.

Назарбаев Университеті 2010 жылы іске қосылды, ұлттық және аймақтық университеті, ынтымақтастық кейбір әлемге танылған тұлғалар саласындағы жоғары білім. Висконсин-Мэдисон Университеті ГӘҒМ-ның стратегиялық әріптесі болып табылады. НУға қабылдау конкурстық негізде жүргізіледі және студенттер ең үздік жоғары оқу орындар арасында бүкіл ел бойынша тандалады. Көптеген студенттер базалық жыл бағдарламасына қатысады және осылайша түседі және әлеуметтік ғылымдар мектебінде оқыту ағылшын тілін және академиялық даярлығы бар. ГӘҒМ-ның бағдарламалар баса айтты тұлғалық-бағдарлы оқыту, шағын өлшемдері сынып және аз саны студенттердің арақатынасы шамамен 12:1. Барлық сабақтар ағылшын тілінде жүргізіледі.

Назарбаев Университеті ұсынады тартымды жеңілдіктер пакеті, оның ішінде:

• салыстырмалы жоғары бәсекелестік еңбекақы;
  • тұрғын үй көлеміне және отбасының дәрежесінен;
  • көтерме ақы (өтемақы көшу шығыстарының және тұру):

 авиабилеттерді отанына, жылына екі рет;

 тегін медициналық сақтандыру, ғаламдық қамтитын;

 білім беру құралы.