Қаржы ғылымдары магистрі

Назарбаев Университеті Жоғары бизнес мектебінің (НУ ЖБМ) Қаржы ғылымдары магистрі бағдарламасына оқуға түсу үшін төменде көрсетілген құжаттардың толық тізімін тапсыру қажет. Құжаттарды қарастыру бойынша төлем ақысы қайтарымсыз.

Онлайн тіркелу мерзімі:

Ерте тіркелу:2019 жылдың 4-ші қарашадан 2020 жылдың 1-ші сәуірге дейін (қоса алғанда).Онлайн тіркелу тегін.
Стандартты тіркелу:2020 жылдың 2-ші сәуірден 2020 жылдың 12-ші мамырға дейін (қоса алғанда).Онлайн тіркелу үшін төлемақы жасауыңыз керек.
Кеш тіркелу:2020 жылдың 13-ші мамырдан 2020 жылдың 1-ші маусымға дейін (қоса алғанда).Онлайн тіркелу үшін төлемақы жасауыңыз керек.

Үміткерлерге арналған негізгі талаптар:

Конкурстық іріктеуге катысу үшін кажетті құжаттардың тізімі:

Стандартты тесттердің нәтижелері ресми тест әкімшісі арқылы тікелей Университетке жіберіледі. Стардартты тест нәтижелерін жіберу үшін келесі Университет кодтары қолданылады:

Қосымша ақпарат:

Байланыс ақпарат: