Жоғары білім беру мектебі

Жоғары бiлiм беру мектебi алғашқы студенттерін 2013 жылдың қыркүйек айында қабылдауды бастады. Жоғары білім беру мектебінің басты мақсаты – білім беру саласындағы басқарушыларды даярлау және жоғары сапалы ғылыми зерттеулерді жүргізу арқылы Қазақстан Республикасының білім беру жүйесінің дамуына белсенді атсалысу. Қазіргі таңда Мектеп магистрлік, докторлық, сондай-ақ кәсіби біліктілікті арттыру бағдарламаларын ұсынуда.

Онлайн тіркеу мерзімі:

Ерте тіркелу: 2019 жылдың 4-ші қарашадан 2020 жылдың 16-шы ақпанға дейін (қоса алғанда). Онлайн тіркелу тегін.

Стандартты тіркелу: 2020 жылдың 17-ші ақпаннан 2020 жылдың 12-ші мамырға дейін (қоса алғанда). Онлайн тіркелу үшін төлемақы жасауыңыз керек. Тіркеу жарнасы бағдарламаға байланысты.

Үміткерлерге арналған негізгі талаптар:

Конкурстық іріктеуге катысу үшін кажетті құжаттардың тізімі:

Маңызды ақпарат:

Стардартты тест нәтижелерін жіберу үшін келесі Университет кодтары қолданылады:

Байланыс ақпараты: