Жаратылыстану, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар мектебі

Назарбаев Университеті Жаратылыстану, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар мектебі бағдарламалары әлеуметтік, гуманитарлық және жаратылыстану ғылымдары салаларында жан-жақты білімі бар, әлеуметтік дамудың барлық мәселелерінде көш басында болатын мамандарды даярлауға бағытталған. Мектеп студенттерді олардың қандай кәсіпті таңдағанына қарамастан, өмірі мен мансабында кездесетін зияткерлік мәселелерді шешуге үйретеді.

Онлайн тіркеу мерзімі:

Ерте тіркелу: 2019 жылдың 4-ші қарашадан 2020 жылдың 16-шы ақпанға дейін (қоса алғанда). Онлайн тіркелу тегін.

Стандартты тіркелу: 2020 жылдың 17-ші ақпаннан 2020 жылдың 12-ші мамырға дейін (қоса алғанда). Онлайн тіркелу үшін төлемақы жасауыңыз керек. Тіркеу жарнасы бағдарламаға байланысты.

Үміткерлерге арналған негізгі талаптар:

Конкурстық іріктеуге катысу үшін кажетті құжаттардың тізімі:

Маңызды ақпарат:

Стардартты тест нәтижелерін жіберу үшін келесі Университет кодтары қолданылады:

Байланыс ақпараты: