Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебі

Назарбаев Университетінің Тау-кен жəне Жер туралы ғылымдар мектебі жоғары білікті мамандар мен студенттерді заманауи біліммен жəне Жер туралы ғылымға байланысты пəндерді оқыту арқылы табиғи ресурстар саласында дарынды және əлемдік деңгейдегі оқу орны болуға мақсат тұтты. Мектеп 2 магистратура бағдарламаларын ұсынады. Бағдарламалар өндіру жұмыстарын жоспарлайтын, жүргізетін және басқаратын инженер мамандарды даярлауға, сондай-ақ қауіпсіз және тұрақты өндірісті қамтамасыз ету мақсатында мұнай-газ және тау-кен өнеркәсібіне қолдау көрсету үшін зерттеу дағдыларына және білімді дамытуға бағытталған.

Онлайн тіркеу мерзімі:

Ерте тіркелу: 2019 жылдың 4-ші қарашадан 2020 жылдың 16-шы ақпанға дейін (қоса алғанда). Онлайн тіркелу тегін.

Стандартты тіркелу: 2020 жылдың 17-ші ақпаннан 2020 жылдың 12-ші мамырға дейін (қоса алғанда). Онлайн тіркелу үшін төлемақы жасауыңыз керек. Тіркеу жарнасы бағдарламаға байланысты.

Үміткерлерге арналған негізгі талаптар:

Конкурстық іріктеуге катысу үшін кажетті құжаттардың тізімі:

Маңызды ақпарат:

Стардартты тест нәтижелерін жіберу үшін келесі Университет кодтары қолданылады:

Байланыс ақпараты: