Жоғары оқу орынның студенттері

Жоғары оқу орынның бакалавриат бағдарламасының студенттері үшін ең төменгі талаптар

МектепSAT Subject Test үшін ең төменгі талаптарSAT Reasoning Test және ACT үшін ең төменгі талаптарIELTS немесе TOEFL үшін ең төменгі талаптарОқу үлгерімі
Жаратылыстану, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар мектебі

BA мамандықтарына талап етілмейді

Физика, Математика мамандықтары үшін SAT Subject Test – 600 математика және 600 физика

Биология, Химия мамандықтары үшін SAT Subject Test – 600 химия және 600 биология

SAT Reasoning Test – 1240. Эссе міндетті болып табылады, төменгі балл белгіленбейді

немесе

ACT with writing part – 27 жалпы балл (composite score). Жазбаша бөлімге ең төменгі балл белгіленбейді.

IELTS – жалпы балл 6.5 (әрбір секция бойынша 6.0-ден)

немесе

TOEFL IBT – 79 (Оқу – 13, Тындау – 12, Сөйлеу – 18, Жазу- 21)

TOEFL PDT* – 574-599

GPA 4.00-ден 3.0

Инженерия және цифрлық ғылымдар мектебіSAT Subject Test – 600 математика және 600 физика
Тау-кен ісі және Жер туралы ғылымдар мектебі
Медицина мектебі**Талап етілмейді

*Құжатты ұсыну сәтінде Times Higher Education World University немесе QS World University rankings университеттердің әлемдік академиялық рейтингтерінің ең үздік 200 ЖОО-лар қатарына кіретін, ағылшын тілінде білім беретін шетелдік жоғары оқу орындарында бакалавриат бағдарламасы бойынша оқудың кемінде бір жылын табысты аяқтаған үміткерлер үшін SAT/ACT және IELTS/TOEFL нәтижелері міндетті емес.

** TOEFL PDT ресми IELTS және TOEFL IBT жүргізілмейтін елдерден келген шетелдік үміткерлерден ғана қабылданады.

*** Медицина мектебінің үміткерлері Қабылдау комиссиясының мүшелерімен өтетін сұхбатқа шақырылады.

Назарбаев Университеті SAT және ACT тест нәтижелері бойынша Superscoring әдісін қолданады.