барлық жаңалықтар

NU-дің Жоғары бизнес мектебі беделді AMBA және BGA аккредитациясын алды

6 қараша 2023

Осы мақаламен бөлісіңіз

3 қарашада Назарбаев Университетінің (NU) Жоғары бизнес мектебі ресми түрде MBA қауымдастығының (AMBA) және Бизнес-түлектер қауымдастығының (BGA) аккредитациясын алды.

Бұл жетістік мектептің бизнес-білім берудегі кемелдікке ұмтылуындағы маңызды кезең болды.

Назарбаев Университетінің Жоғары бизнес мектебі – жетілдіруге, инновацияға және жаһандық перспективаға ұмтылатын жетекші бизнес мектебі. Мектеп студенттерді әртүрлі салаларда табысты мансапқа дайындауға арналған бірқатар озық бизнес бағдарламаларын ұсынады. Халықаралық сараптамалық бағалау тобының университетке баруын қоса алғанда, мұқият және қатаң бағалау процесінен кейін мектеп AMBA және BGA белгілеген қатаң халықаралық стандарттарға қол жеткізді және асып түсті. Бұл аккредиттеу Жоғары бизнес мектебінің әлемдік деңгейдегі бизнес білімін, инновациялық зерттеулерді және студенттердің ерекше тәжірибесін ұсынуға деген ұмтылысының дәлелі болып табылады.

«AMBA және BGA аккредиттеудің қатаң процесін өту мүмкіндігі біздің бизнес мектебіміздің халықаралық сапа танылуының белгісі болып табылады. Халықаралық сараптамалық бағалау комитеті NU Жоғары бизнес мектебінің көреген басшылығын, әртүрлі және алқалы профессор-оқытушылар құрамын, жігерлі әкімшілік персоналды, сондай-ақ қазіргі студенттер мен Қазақстанда жоғары лауазымдарға ие түлектердің сапасын жоғары бағалады. Сонымен қатар, комитет профессорлардың көрнекті зерттеу нәтижелерін атап өтіп, мұндай жас университет үшін айтарлықтай жетістік деп мойындады. Комитет мүшелерінің мақтауы біздің бүкіл қоғамдастықтың мектептің бизнес пен қоғамды өзгерту үшін принципті көшбасшылар мен жалпы білімді дамыту миссиясына қосқан орасан зор үлесін айқын көрсетеді,» деді Доктор Дженифер Льюис, Академиялық және аккредиттеу деканының орынбасары.

Доктор Льюис бұдан әрі бұл жетістіктің Назарбаев Университетінің академиялық басымдылығының кең контекстінде маңыздылығын атап өтті. "Университет алғаш рет Times Higher Education халықаралық рейтингіне енгенімен, AMBA және BGA аккредиттеуі Назарбаев Университетінің біздің өңірдегі ең үздік университет ретіндегі ұстанымын одан әрі нығайтады".

Қазіргі уақытта Жоғары бизнес мектебі Қазақстандағы EMBA, MBA және қаржы саласындағы магистр дәрежелерін толығымен ағылшын тілінде ұсынатын жалғыз аккредиттелген MBA бизнес мектебі болып табылады. Бағдарламаларды халықаралық деңгейде танылған жоғары оқу орындарында дәреже алған профессорлар оқытады.

Доктор Льюис мектептің ерекше жағдайын атап өтіп: "Біздің бағдарламалар білім беру тәжірибесін өзгертуге және студенттерді жаһандық деңгейде бизнес саласындағы көшбасшылық позицияларға дайындауға ықпал етеді. Халықаралық сарапшылар тобы Қазақстанның іскерлік ортасын зерттейтін және Қазақстанның ұмтылыстарын қолдау үшін студенттермен және түлектермен өзара іс-қимыл жасайтын оқытушылардың арқасында мектептің бизнеспен қарым-қатынасын жоғары бағаланған".

Назарбаев Университетінің Жоғары бизнес мектебі осы тамаша жетістікке үлес қосқан оқытушыларға, қызметкерлерге, студенттерге, түлектерге және барлық мүдделі тараптарға алғысын білдіреді. Осы аккредиттеу арқылы мектеп академиялық мұраны жалғастыруға және студенттерге бәсекеге қабілетті бизнес әлемінде табысқа жету үшін қажетті дағдылар мен біліммен қамтамасыз ете отырып, жоғары білім беруге барлық мүмкіндіктерге ие.

Ұқсас жаңалықтар