Назарбав Университетінің студенттері – Ш.Есенов атындағы қор конкурсының жеңімпаздары!

Сіздермен маңызды жаңалықпен бөлісуге қуаныштымыз: Ш. Есенов атындағы Қор қаржыландыратын әлемнің ғылыми зертханаларында тағылымдамадан  өтуге арналған конкурстың он жеңімпазының алтауы – НУ студенттері…және олардың барлығы – Ғылым және технологиялар мектебінің студенттері!

Әлемнің ғылыми зертханаларында тағылымдамадан  өтуге жоба мақсаты кем дегенде он студентке әлемнің жетекші зертханаларында машықтанудан өту мүмкіндігін ұсыну.

Халықбек Елшібековті (Физика кафедрасы), Әдемі Жақыпты (Биология кафедрасы), Карина Лезгиеваны (Биология кафедрасы), Азель Мырзабекованы (Физика кафедрасы), Бекарыс Нұртайды (Робот техника және мехатроника кафедрасы) және Темірлан Шілікбайды (Биология кафедрасы) осы жарқын жеңіспен құттықтаймыз және жаңа жетістіктер тілейміз!

Осы конкурс жыл сайын жүргізіледі. Алдыңғы байқаулардың жеңімпаздары үш айлық тағылымдама ғылыми зертханаларда, Калифорния технологиялық институты, Гарвард медицина мектебінің, Рочестер технология институты, Каролинского институтының Тафтса Университетінің, Швейцария жоғарғы техникалық мектебі, Техас университетінің, сондай-ақ Бостон университетінің профессоры.