Назарбаев Университетнің кітапханасында 10-шы Халықаралық ашық қолжетімділік апталығы басталды

23 және 29 қазан айы аралығында, 10-шы Халықаралық ашық қолжетімділік апталығы Назарбаев Университеті кітапханасының үшінші қабатында өтеді. Осы іс-шараға кез-келген адам қатыса алады!

Бағдарлама мемлекеттік профессорлар, бірегей презентациялар, талқылау дәріс, және фильмдерді көру және талқылау кіреді.

Жоғары мектептің профессорлары Тседисо Макоэле және Филипп Монтгомери, ғылым доцент және технология мектебінің профессоры Дмитрий Безноско мектебі ашық қол туралы дәрістер сериясын өткізеді. Азиз Ысқақов, ақпараттық технологиялар секторының өтiнiмнiң сараптама бағалау Қазақстанда ашық қол жетімділікте ағымдағы жағдайы туралы презентациялар жасайды. Nomad Debate Club студенттік клубының мүшелері «Ашық қолжетімділік: Иә не жоқ? » Деп талқыланады.

Біз сізге осындай тегін білімге қол жеткізу және ғылыми тәжірибе алмасу ретінде идеяларын ілгерілетуге Ашық қолжетімділік апталығы тойлауға бізге қосылуға шақырамыз.