Назарбаев Университетінің жаңа көрікті жері

Назарбаев Университетінің аумағында көрнекті сәулет құрылысы пайда болды. Ол бір-біріне айнадай үйлесімді екі пирамида түрінде салынған. Ғимарат қандай мақсатпен салынған? Бұл жерде Назарбаев Университетінің құрылымдық бөлімшесі  – Қабылдау департаменті орналасатын болады.  Аталған құрылым дарынды студенттерді іздеу  және рекрутмент жұмыстарын жүзеге асырады.  Дәл осы жерде  «Foundation», бакалавриат, магистратура және докторантура академиялық бағдарламалары бойынша оқуға құжаттарды қабылдайтын болады. Сондай-ақ Университетке конкурстық іріктеу мен оқуға қабылдау жүргізілетін болады.  Қазіргі кезде ғимараттың құрылысы аяқталу сатысында. Біз салынып жатқан Білім пирамидаларының бірнеше суреттерін дайындадық.