Назарбаев Университетінің студенттері Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Бас штабының бастығы, Қорғаныс министірінің бірінші орынбасары генерал-полковник Сәкен Жанұзақовпен кездесті.

Достық әнгіме барысында Университет мейманы келешек Отан қорғаушыларына қазіргі қоғамда Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері қалай дамитыны туралы және студенттердің әскери оқытудың болашағы жайлы айтып берді.
Кездесудың соңында Сәкен Жанұзақов Назарбаев Университетінің студент жастарының оқуына табыс тіледі.

apkecm.nu.edu.037330 apkecm.nu.edu.037331 apkecm.nu.edu.037333 apkecm.nu.edu.037332