Назарбаев университетінің профессорлары Корнелл халықаралық заң журналының симпозиуміна қатысты

2016 жылы 19 ақпанда Корнэлл Құқық Мектебі Назарбаев университетімен әріптестікте “Орталық Азияда заңның үстемдігі” атты Корнелл халықаралық заң журналының симпозиумін өткізді.
Панельдік отырыстар аясында баяндамаларды Назарбаев Университетінің Бас заң кеңесшісі Роза Нургожаева мен Назарбаев Университеті Жоғары мемлекеттік саясат мектебі мен Гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар мектебінің профессорлары Чарльз Салливан, Алексей Трочев, Азиз Бурханов және Омер Барис жасады.

Симпозиумның нәтижесінде Корнэлл халықаралық заң журналы жақын арада Назарбаев Университеті өкілдерінің жұмыстарын қамтитың Volume 50 Number 1 (2017 Winter) арнайы шығарылымың жариялады.
Назарбаев Университеті Корнэлл Құқық Мектебіне бұл маңызды халықаралық іс-шараға қатысқаны үшін үлкен алғысын білдіреді Сондай-ақ профессор Чарльз К. Уайтхедқа және Корнэлл Халықаралық журналының редакциялық алқасына алғысын айтады