Назарбаев Университетінің оқытушы-профессорлар құрамының мүшелерін марапаттаудың бірінші рәсімі өтті

2017 жылдың 22 қарашасында Назарбаев Университетінің оқытушы-профессорлар құрамының мүшелерін марапаттаудың  бірінші рәсімі өтті. Жоғары  жетістектері үшін марапаттау хаттары  келесі номинациялар бойынша берілді:

• Ғылым мен оқытудың интеграциясы,
  • Инновациялық оқыту,
  • Профессор Э. Кехинде атындағы Академиялық адалдық наградасы,
  • Оқыту саласындағы көшбасшылық,
  • Оқыту саласындағы интернационалдандыру.

Номиняциялар бойынша үміткерлер тізімі Университет Мектептерінің Оқыту және білім беру комитеттерінің ұсыныстарының негізінде тағайындалды. Биыл номинациялар бойынша жеңімпаздар:

• Дэниел Торрано, Жоғары білім беру мектебі (Ғылым мен оқытуды интеграциялау)
  • Чи Кай Чан, Медицина мектебі (Ғылым мен оқытуды интеграциялау)
  • Десмонд Адаир, Инженерия мектебі (Инновациялық оқыту)
  • Хью Камминг, Дайындық мектебі (Профессор Э. Кехинде атындағы Академиялық адалдық наградасы)
  • Крейг Коулсон, Дайындық бағдарламалары орталығы (Профессор Э. Кехинде атындағы Академиялық адалдық наградасы)
  • Бен Тайлер, Ғылым және технологиялар мектебі (Оқыту саласындағы көшбасшылық)
  • Салтанат Жаненова, Жоғары мемлекеттік саясат мектебі (Оқыту саласындағы интернационалдандыру)