Назарбаев Университетінде Х Халықаралық Ашық қолжетімділік апталығы өтті

2018 жылдың 15 – 21 қазан аралығында Халықаралық  Ашық  қолжетімділік апталығы шеңберінде Назарбаев Университетінің кітапханасының  ұйымдастыруымен семинарлар, дәрістер  және воркшоптар  өтті.

Лесли Мойо, Висконсин-Мэдисон университетінің кітапханашысы, және Дәмел Мектепбаева, жас ғалым және Назарбаев Университетінің инновацияларды дамыту департаментінің аға менеджері, ашық қолжетімділік туралы дәрістер топтамасын өткізді. «Nomad Debate Club»  студенттік клубының «Ашық қолжетімділік: ИЯ ма ЖОК па?» тақырыбында дебат өткізді.

Іс-шара бағдарламасында Висконсин-Мэдисон университетінен шақырылған қонақтың ашық дәрістері, бірегей баяндамалар, пікірталастар  сондай-ақ, фильмдер мен талқылаулар  болды.

Іс-шараға қатысушылар арасында ҚР Ұлттық кітапханасының, кардиохирургиялық орталық кітапханасының және Назарбаев Университеті қауымдастығының өкілдері болды.

Естеріңізге сала кетейік, Халықаралық  ашық қолжетімділік апталығы –  ашық қолжетімділіктің маңыздылығын және білімді тарату моделі ретінде ашық қолжетімділіктің маңыздылығын қолдау мақсатында өткізілетін  жыл сайынғы іс-шара.