Назарбаев Университеті Мағжан Жұмабаевтың 125-жылдығын тойлайды

26 қазан 2018 жылы Назарбаев Университетінде қазақтың ұлы ақыны Мағжан Жұмабаевтың 125 жылдығына арналған «Мағжан  рухы және 21 ғасыр жастары» атты Мағжан оқуларының қорытынды іс-шарасы өтті.

Назарбаев Университетінің студенттері «Мен жастарға сенемін» атты қазақ, ағылшын тілдерінде әдеби-композициялық  қойылым ұсынды. Қойылым өте сезімтал болды.  Іс-шараның ұйымдастырушы - «Рухани жаңғыру» мәдени орталығы мен Қазақ тілі және түркітану кафедрасы.

Бұл іс-шараға Назарбаев Университетінің ұжымынан басқа да Мағжан шығармашылығын зерттеп жүрген ғалымдар, қазақстандық қоғам қайраткерлері,  журналистер және ақын-жазушылар, Астана қаласының оқушылары, студенттері қатысты. Астана Түркия, Әзірбайжан және Татарстанның бастамасын жалғастырып, Македонияның алдында Мағжан Жұмабаевтың ресми мерейтойын өткізді.