Назарбаев Университеті КазГЮУ-мен бірлесе отырып академиялық адалдық жөнінде конференция ұйымдастыруда

КАЗГЮУ Университетінің Экономика жоғары мектебі және Назарбаев Университеті бірлесе отырып, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Қорының қолдауымен Академиялық Адалдық және Интернационализация тақырыбында үшінші конференция 2018 жылы 18-19 мамырда КАЗГЮУ Университетінде Астана қаласында  өтетіні туралы хабарлайды.

Өткізілу орны: Назарбаев Орталығы

Конференцияның мақсаты академиялық адалдық туралы теориялық және эмпирикалық зерттеулермен бөлісу; бүкіл әлем бойынша ең үздік тәжірибелерді талқылау және жаңа тәсілдерді қолданысқа енгізу болып табылады. Аталмыш конференцияға бүкіл әлемнен ғылыми зерттеушілер, жас мамандар, тәжірибелі мамандар шақырылады.

Биылғы конференция академиялық адалдық пен интернационалдандыру тақырыбына арналған. Халықаралық студенттік мобильділік, трансшекаралық және трансұлттық білім беру бағдарламаларының таралуы және ұлттық және аймақтық ғылыми зерттеулер арасындағы бәсекелестік жоғары білім беру үшін жаһандық кеңістікті кеңейтуге және ырықтандыруға әкелді. Бұл жаһандық жоғары білім беру кеңістігі жаңа технологиялармен де айналып жатыр. Интернационалдандыру және технологиялық трансформация академиялық адалдық тәжірибесіне қауіп төндіреді. Осы динамикалық контекстен көптеген маңызды мәселелер: шекараларда академиялық адалдықтың ортақ құндылықтары мен тәжірибесін сақтау; трансұлттық білім берудегі жоғары сапа стандарттарының үздіксіздігін қамтамасыз ету; және академиялық тұтастығын жақсарту үшін технологияларды қолдану (кейбіреулер адалдық ережелерін бұзған студенттердің технологияларды теріс пайдалануын болдырмау үшін). Конференцияны ұйымдастырушылар барлық қызығушылық танытқан ғалымдар мен практиктерге халықаралық интернационалдандыру мен технологиялық ақаулық жағдайында академиялық тұтастығын қамтамасыз етудің түрлі аспектілері бойынша ұсыныстар беруді ұсынады.

Конференция тақырыбына қатысты толық баяндамаларды қабылдаймыз:

Осы жылғы конференция тақырыптары:

• Қытайлық және ресейлік жоғары оқу орындарынан бәсекелестік жағдайында қазақстандық жоғары білім
  • Академиялық адалдық және технологияның әсері
  • Академиялық адалдық және стратегиялық интернационализация
  • Ұйымдастырушылық шолуды басқару саясаты мен рәсімдері
  • Erasmus + арқылы интернационализация
  • Көп мәдениетті контекстте академиялық адалдық
  • Технологияны интеграциялау және академиялық адалдықтың бұзылуы
  • Трансұлттық бағдарламалардағы академиялық стандарттарды қамтамасыз ету
  • Академиялық адалдық практикасының универсалдылығы
  • Интернационалды контексте Академиялық адалдықтың құндылықтарын растау мәселелері
  • Сапаны қамтамасыз ету және интернационализация
  • Ғылыми этика және ғылыми стандарттар
  • Академиялық стандарттарды алға жылжыту бойынша халықаралық / трансшекаралық ынтымақтастық

БАЯНДАМАҒА ҚОЙЫЛАТЫН ТАЛАПТАР:

• A.Өзектілігі. Тезистер академиялық адалдық және интернационализация саласындағы маңызды теориялық және практикалық мәселелерді қамтуы тиіс.
  • Б.Зерттеу ауқымы. Аймақтық және халықаралық деңгейлерде зерттеушілер мен практиктерді қызықтыратын тезистерге  артықшылық беріледі.
  • B.Жүйелілік. Тезистер теориялық және/немесе практикалық қолдану бойынша ұсыныстарды көрсете отырып, қисынды құрастырылған, ағылшын тілінде жазылған болуы тиіс.

ҚАТЫСУҒА ӨТІНІШ БЕРУ

Қатысуға өтінімді мына электрондық пошта мекен-жайына жіберу керек info@hse-conference2018.kz

Өтініште мынадай мәліметтер болуы тиіс:

1. Аты-жөні, лауазымы.
  2. Баяндама атауы және бес негізгі сөздер.
  3. Баяндама санатын таңдаңыз:

а. Кейс – стадии

б. Үдерістегі ғылыми-зерттеу жұмысы (Сіздің зерттеу әдістеріңізді қоса алғанда)

в. Әдебиет шолуы

г. Тұжырымдамалық жұмыс

1. 4. Аннотация (100ден 250 сөзге дейін)

Қабылдау күні ұзартылды

НЕГІЗГІ МЕРЗІМДЕР:

• Қатысу үшін өтініш беру: 12 сәуір 2018 жыл

• Қатысу үшін өтініштердің қабылданғаны туралы хабарлама: 19 сәуір 2018 жыл

• Тіркелу: 30 сәуір 2018 жыл

• Баяндаманың соңғы нұсқасын жіберу: 30 сәуір 2018 жыл

• Конференцияның өтетін күндері: 18-19 мамыр, 2018 жыл.

Конференцияның сайты: http://hseconference2018.kz/

Егер сізде тең авторлар болса, аффилиирленген тұлғалар туралы барлық аттарды және деректерді енгізуді ұмытпаңыз.

Тіркелу формасы

Ұйымдастыру комитеті

Төраға:

Лоретта О’ Доннел, B.A. (Hons), Dip. Ed., MBA, PhD,

Академиялық істер жөніндегі вице-провост, Назарбаев Университеті

Тең-төраға:

Дильбар Гимранова,  MBA, MPhil

Жоғары экономика мектебінің деканы, КАЗГЮУ Университеті

Бағдарлама төрағасы:

Галым Махметжанов, PhD, КАЗГЮУ Университеті

Дункан Престли, B. Sc., Dip. Teach., PhD, Назарбаев Университеті

Анна Шоль, PhD, InnovativeLearningLead, Назарбаев Университеті