Еуропа университеттерінің ұлы хартия обсерваториясының бас хатшысы Назарбаев Университетіне келеді

Осыдан бұрын хабарлағанымыздай, 31 мамырда Жоғары білім беру көшбасшыларының VI Еуразиялық форумы өз жұмысын бастайды. Іс-шараға «Magna Charta Observatory» Бас хатшысы – Дэвид Локк шақырылды. Профессор Локктың халықаралық жоғары білім беру және университетті басқару саласындағы тәжірибесі мол.

Ұлыбританияның Жоғары білім беру саласындағы басқару қорының халықаралық жобалар жетекшісі ретінде ол түрлі елдерде 30-дан астам жобаларды әзірлеумен және іске асырумен айналысты. Форумның шеңберінде университет дербестігі мен университеттегі басқару модельдеріне арналған панельдік сессиядағы Дэвид Локктың баяндамасы көрнекті болып табылады. Спикер туралы толығырақ EHELF-тің ресми сайтынан білуге болады.