Дербес медицина және ғаламдық денсаулық III Халықаралық конференция 15 қыркүйек 2017 ж.

Өмір туралы ғылымдар орталығы, National Laboratory Astana «Дербес медицина және ғаламдық денсаулық» атты III Халықаралық ғылыми конференция жұмысына қатысуға шақырады. Конференция 2017 жылдың 15 қыркүйек күндері Астана қаласында өтеді.
Конференцияға әлемнің жетекші университеттерінің танымал ғалымдары, Қазақстан Республикасының ғылыми-зерттеу орталықтарының және мемлекеттік мекемелердің басшылары, мемлекеттік және коммерциялық білім беру мен денсаулық сақтау ұйымдарының өкілдері қатысады.

Біз «Дербес медицина және ғаламдық денсаулық» атты ІІI Халықаралық ғылыми конференциясын өткізу мақсаты ретінде көптеген отандық және шетел ғылыми-зерттеу топтары арасында сұхбат пен интеграциялау алаңың құру және геномдық және дербес медицина мен ғаламдық денсаулық салаларындағы заманауи инновациялық жетістіктерді талқылауды көздеп отырмыз. Аталмыш конференция биомедицина мен ғаламдық денсаулық салаларындағы халықаралық ынтымақтастықты нығайту, мультиомдық технологиялар, биоинформатика мен жүйелік биология жетістіктерін практикалық медицинада қолданысын кеңейтуге шақырады.

КОНФЕРЕНЦИЯНЫҢ НЕГІЗГІ ЖҰМЫС БАҒЫТТАРЫ:

• Мультиомдық зерттеу технологиялары және олардың қолданылуы
  • Биоинформатика және жүйелік биология
  • Дербес медицина саласының жетістіктері мен болашағы
  • Фенотиптеу
  • Медициналық генетика
  • Геномика
  • Мәліметтер анализі
  • Микробиом және предиктивті медицина
  • Фармакогеномика
  • Биобанк
  • Клеткалық технологиялар
  • Эпидемиология
  • Денсаулық детерминанттары

Толық ақпаратты Конференцияның ресми сайтында көріңіз.

КОНФЕРЕНЦИЯНЫҢ РЕСМИ ТІЛДЕРІ:
Ағылшын

ӨТКІЗІЛУ ОРНЫ:
Астана қ., Қабанбай батыр даңғ., 53, Назарбаев Университеті (өткізілу орны туралы кешірек хабарланады)

МАҢЫЗДЫ КҮНДЕР:

• Конференция қатысушыларын онлайн тіркеу :
    Тіркеу басталуы: 15 маусым 2017 жыл.
    Тіркеу аяқталуы: 15 тамыз 2017 жыл.
  • Өтінім, тезис, баяндама қабылдау: 2017 жылдың 15 тамызына дейін.
  • 15 тамыздан кейін түскен материалдарды Ұйымдастырушы комитеті қарастырмайды.