Creative Spark Case конкурсының нәтижелері

«Creative Spark Case Competition» кейсін шешу бойынша жарыс өткізді. Кейс Назарбаев Университетінің қызметі мен оның инфрақұрылымында орын алған мәселемен байланысты болды.

Кейс Назарбаев Университетінің маркетинг департаменті тарапынан тағайындалды және Назарбаев Университетінде тиімді және жан-жақты коммуникациялық шешім табу үшін жіберілді, бұл электрондық поштаны, қағазды пайдалануды және үнемі көтерілетін ақпараттық шуды азайтады.

Конкурс сандар бойынша келесі керемет нәтижелер әкелді!

• 96 қатысушылар
  • 24 сағаттық жұмыс
  • 23 түпнұсқа шешімдер
  • Жалпы сыйақы қоры £ 3000

1 орын - "Sanitary CheckUp" тобы

1 орын – “Sanitary CheckUp” тобы

Команда ең төменгі қажетті ресурстармен проблеманы толыққанды шешуді ұсынды. Шешім машинада оқытуға арналған жаңалықтар мен ақпараттық бюллетеньдерді таңдау функциясымен толықтырылды.

2 орын - "No Names" тобы

2 орын – “No Names” тобы

Команда теориялық шешімді қана қоймай, веб-сайттың жұмыс үлгісін және әлеуметтік желі қағидаты негізінде құрылған және Google күнтізбесімен біріктірілген мобильді қосымшаны ұсынды.

3 орын - "Enigma" тобы

3 орын – “Enigma” тобы

Команда тіркелгі түрін, дербестендірілген мазмұнды, QR-кодты пайдаланып, оффлайн ресурстармен интеграциялау функциясы бар қосымшаның жұмыс үлгісін ұсынды.

Біздің судьяларымыз

• Султангазин Болат, Бизнес-акселератор, Директор
  • Увалиева Асель, Маркетинг департаменті, Директор
  • Акст Ксения, Аға менеджері, Маркетинг департаменті
  • Галина Корецкая, British Council, Өнер және креативті экономика меңгерушісі

"Design Thinking" тақырыбына воркшоп

“Design Thinking” тақырыбына воркшоп

Loughborough университетінден келген профессор Dr. Antonius van den Broek “Design Thinking” тақырыбына оқытатын воркшоп өткізді, воркшоп кейсті анағұрлым жақсы шешуге көмектесті!

"From Idea to Startup" тақырыбына воркшоп

“From Idea to Startup” тақырыбына воркшоп

Стратегиялық консультант Магрифа Камиева қатысушылар үшін семинар өткізді, ол стратегияны және жоспарды дерексіз идеядан тиімді қалыптастыруға бағытталған.