Азат Сүлейменов: барлығы маған байланысты

2015 жылғы Назарбаев Университетінің алғашқы түлектерінің бірі Азат Сүлейменов Химиялық инженерия мамандығы бойынша Инженерия мектебін бітірді.  2017 жылы Бостон университетін бітіріп, материалтану және механикалық инженерия саласында магистр болды.  Қазір ол электр моторын құрумен айналысатын командада инженер-механик болып жұмыс істейді.

Өзінің осы компаниядағы алдағы перспективалары туралы сұраққа жауап бере отырып, Азат “төбе мен шектеулер жоқ”дейді. “Барлығы маған байланысты. Ең бастысы, жақсы инженер болу, шеберлік пен тиімділікті көрсету. Егер сен бұл қасиеттерді күнделікті жұмысында қолдансаң,  істеген өнімін қаншалықты сыныптық болуы мүмкін екендігін көрсетесің, онда сен үшін барлық жолдар ашық болады, кім болғын келеді сол боласың, ең бастысы – тілек пен еңбекқорлық. Егер Мен жақсы инженер болсам, онда болашағым да зор болады”, – деді ол.

Толығырақ  мұнда.