29 Қыркүйек күні Назарбаев Университетінде Ашық Есік Күні өтеді!

Ашық есік күні кезінде Назарбаев Университетінің сегіз мектебі мен Оқуға дайындау орталығы университетке оқуға түсуінің бірегей мүмкіндіктері және академиялық бағдарламалары туралы барлық қажетті ақпаратты ұсынатын болады.

Қыркүйектің 29-жұлдызында сағат 11.00-ден 17.00-ге дейін келген қонақтар университеттің кампусымен танысуға, оқу кабинеттерді, жатақханаларды, спорт орталығын және т.б. көруге мүмкіндік алады. Сондай-ақ, әр-түрлі шеберлік кластарына қатысып, сыйлықтар ұтып алуға мүмкіндігі болады.

Сонымен қатар, Назарбаев Университетінің студенттері келушілермен өздерінің тәжірибелерімен бөліседі, ал көптеген студенттік клубтар өткізген іс-шаралары жөнінде баяндап, өнерлерін көрсететін болады.

Ашық есік күніне қатысу үшін келесі сілтеме бойынша тіркелуге мүмкіндігініз бар open.nu.edu.kz