Назарбаев Университетінде бірінші бизнес-инкубатор бағдарламасы басталады

Astana Business Campus Назарбаев Университетінің жас кәсіпкерлерге, студенттер мен инноваторларға арналған – ABC Incubation АЛҒАШҚЫ бизнес-инкубациялау бағдарламасын бастағаны туралы қуанышпен хабарлайды.

Табысты кәсіпкер болуды армандайсың ба? Құны «миллион» болатын идеяң бар ма? Неден бастарыңды білмей жүрсің бе? Өз идеяңды дамыту үшін максималды қолдау алғың келе ме? Немесе әлемдегі ең табысты бизнесмендердің қатарына қосылғың келе ме?

Егер осы сауалдардың бірі саған қатысты болса, АВС Incubation СЕН үшін арналған!

Бизнес-инкубациялау бағдарламасының мақсаты жаңа идеяларды, индустрияның нақты мәселелерінің шешімін табатын инновациялық бизнес жобаларды ерте кезеңде қолдауға негізделеді. Бағдарлама нәтижесінде стартап-топтар табысты бизнес-жоспарын дайындап қана қоймай, Сіздің болашақ өніміңіздің жұмыс жасап тұрған прототипін  әзірлейді. Бағдарлама оқыту, тәжірибе және тіршілік қабілетті бизнес-моделін дайындауға, сонымен қатар,  өнімді өткізу мақсатында әлеуетті клиенттерді тартуға арналады. Бағдарламаның ұзақтығы – 12 апта, мұнда технологиялық кәсіпкерлікке оқыту, өнімді әзірлеуге қажетті сервистер және инфрақұрылым, дербес менторлық, трекинг, табысты кәсіпкерлермен және өз саласындағы кәсіби мамандармен семинарлар және сараптамалық сессиялар.

Бағдарламаның басым бағыттары:

1. Өнеркәсіп 4.0
  2. Медицина
  3. Ауыл шаруашылығы
  4. Жасыл кампус

Таңдалған стартап-топтар, бизнес-инкубациялау бағдарламасы барысында, эксперименталды семинар, Digital Laboratories Lab Laboratory Fab Lab және Media Lab зертханасының қызметтерін пайдалана алады. Бұдан басқа, бағдарламаның табысты бітірушілері осы жазда Назарбаев Университетінің Технопарк қабырғасында өтетін ABC Quick Start 2018 үшінші үдеткіш бағдарламасына енуге мүмкіндік алады.

Жас кәсіпкерлер, студенттер, кәсіпқойлар, әзірлеушілер мен өнертапқыштар ABC инкубациясына, сондай-ақ инновациялық идеялары бар және мәселеге түпнұсқалық шешімдерге ие болғандарға қатыса алады.

Бағдарлама барлық адамдар үшін ашық және Назарбаев Университетінің Технопаркі сайтында өтеді.

Толық ақпарат және incubation.businesscampus.kz сілтемесі бойынша тіркеу

12 ақпанға дейін тіркелу және ABC Incubation БАҒДАРЛАМАСЫНЫҢ ҚАТЫСУШЫСЫ БОЛЫҢЫЗ!