Назарбаев Университетінде «Human Library» форматындағы кездесу өткізілді

1 қарашада Назарбаев Университетінде Инклюзивті білім беруді қолдау бастамасының аясында Назарбаев Университетінің кітапханасында «Human Library» форматындағы үшінші кездесу өткізілді. Бұл іс-шара осы форматтағы кездесулер сериясын 2016 жылдан бастап кітапханада өтуін жалғастырып жатыр. Кездесуде бірінші зағип көретін Назарбаев Университетінің Жоғары мемлекеттік саясат мектебінің докторантура студенті, «Аржан» қоғамдық қорының атқарушы директоры Касиет Омарова қатысқан болатын. «Human Library» форматындағы кездесулер бүкіл әлемде өткізіледі және қоғамда өзара түсіністіктің деңгейін көтеру үшін әртүрлі әлеуметтік топ өкілдерінің арасында диалог арқылы алдын-ала ескертулерді жеңуге көмектеседі.