Провосттың офисі (Ғылыми – зерттеу бөлімшесі)

Назарбаев Университеті ғалымдар көптеген салаларында ғылыми зерттеулер өткізіп, және инновация, талдау және ынтымақтастық арқылы адам білімді кеңейтуге ұмтылады. 450-ден астам оқытушылар мен зерттеушілердің көмегімен, өзінің құрылған сәттен бастап 5 жыл ішінде, Назарбаев Университеті Қазақстандағы жетекші зерттеу университеті айналды.

НУ зерттеу, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қолдауымен жергілікті және халықаралық ұйымдар, сондай-ақ мектептер, ғылыми орталықтар мен институттардың жүзеге асырылады.

Біздің тобымыз

Қанат Дүкенбаев
Ұлттық Грант қаржыландыру және басқару басшысы
kdukenbayev@nu.edu.kz

Қанат Дүкенбаев Назарбаев Университетінің (НУ) ғылыми-зерттеу қызметтері офисінің Ұлттық Грант қаржыландыру және басқару басшысы болып табылады. Ол философия докторы дәрежесін алды Кейінірек, 2013 жылы Швейцария Федералдық технологиялар институты (EPFL, Швейцария, Лозанна) және 2011 жылы Кембридж, физика кафедрасының университетінің, Кавендиша зертханасына (Ұлыбритания) пост-докторлық ғылыми қызметкері айналады. Қазіргі уақытта ол Назарбаев Университетінің Жоғары мемлекеттік саясат мектебінің шақырылған ассистент-профессоры болып табылады.

Ұлттық Грант қаржыландыру және басқару басшысы ретінде, ол Назарбаев Университеті ғылыми-зерттеу қоғамдастық үшін қаржыландыру мүмкіндіктерін анықтау және жеңілдету үшін Қазақстанда министрліктер мен үкіметтік органдармен түсіністігі үшін жауапты болып табылады.

Әсел Нарымбетова
Ғылыми-зерттеу қызметтері басқармасының тәуекелдерді басқару жөніндегі аға менеджері
assel.narymbetova@nu.edu.kz

Әсел Нарымбетова-зерттеу жұмыстарына және Назарбаев университетінде ғылыми-зерттеу қызметтері басқармасының тәуекелдерді басқару жөніндегі аға менеджері болып табылады. Ол Дьюк Университетінің (Durham, Солтүстік Каролина, АҚШ) Қолданбалы экономика магистрі дәрежесін алды. NU Әсел Нарымбетова келгенге дейін Көліктік логистиканы дамыту, Көлік және коммуникация министрлігінің, ҚР бойынша Консультативтік орталығы мен елдің «Қазақстан темір жолы» негізгі көлік өткізу жөніндегі ұлттық орталықтың 4 жыл Аналитикалық зерттеу бөлімінің меңгерушісі қызметін атқарған.
зерттеу жұмыстарына және тәуекелдерді басқару жөніндегі аға менеджер болып, ол ғылыми-зерттеу мәселелері бойынша НУ операциялық жоспары аяқтап, Ғылыми кеңес кездесулер мен құжаттаманы басқару институционалдық зерттеу Этика жөніндегі комитет жұмысын және құжаттаманы басқару, Назарбаев Университетінде ірі ғылыми-зерттеу байланысты саясаттарды, рәсімдерді және нұсқауларды әзірлеу үшін жауапты болып табылады , ғылыми-зерттеу тәуекелдерді басқару және НУ зерттеу қызметтеріне барлық жедел мәселелері.

Қуат Әлкенов
Ұлттық Гранттар мен бюджеттеуге аға менеджері
kalkenov@nu.edu.kz

Айман Темірова
Халықаралық гранттар Менеджмент және Статистика және талдау жөніндегі менеджері
aiman.temirova@nu.edu.kz

Айман Темирова зерттеу Қызметтер басқармасының Халықаралық гранттар басқару және Статистика және талдау үшін менеджері болып табылады. Ол Джордж Вашингтон университетінің биология бакалавры (үздік) өткізеді және 3 Франция Grandes экономика және қоғамдық саясат магистрі écoles: Sciences Po Paris, Ecole Polytechnique және ENSAE.
Айман зерттеу Статистика және талдау дайындау, Айман ағымдағы және болашақ зерттеу байланысты қаржыландыру мүмкіндіктері туралы ақпарат ұсыну, халықаралық гранттар Назарбаев университеттің оқытушылары мен студенттері көмек үшін жауапты болып табылады, халықаралық гранттарды басқару және Статистика және талдау жөніндегі менеджері ретінде 2014 жылы Назарбаев Университетінде қосылды NU НУ қоғамдастық үшін ғылыми-зерттеу тренингтер қамтамасыз ету, сондай-ақ ғылыми-зерттеу Ақпараттық бюллетень айлық мәселелерін босату, таза SciVal және Scopus халықаралық зерттеу басқару құралдары пайдалану үшін.