Саймон Ленд

Департамент
Хаттар орталығы, Гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар мектебі
Лауазымы
Нұсқаушы
Электр. пошта
simon.land@nu.edu.kz

Саймон халықаралық қатынастармен айналысып, Британ үкіметіне бес жыл бойы Лондонда қару-жарақ саудасымен айналысатын мамандығы бойынша магистратурасын бітірді. Назарбаев Университетіне кызмет ету алдында Саймон 9 жылдан астам академиялық жазу модулін әзірлеп, оны магистратурада, Саймон Камбоджадағы Үкіметтік Сенаттан, Лондон, Токио және Сайгон университеттеріне дейін әртүрлі жағдайларда жазбаша дағдыларды үйренді, сондай-ақ халықаралық қатынастар, саясаттану және халықаралық экологиялық құқық негіздерін оқыту тәжірибесі бар.

Саймонның негізгі қызығушылығы күш пен қауіпсіздіктің, әсіресе күштердің өсуіне қатысты. Оның қазіргі жобасы – көрші елдердегі өсіп келе жатқан қуатты держава ұсынған жобаларды PhD зерттеу. Осыған байланысты, ол Қазақстанның жаңа Жібек жолы жобасын қабылдауына ерекше мән беріп отыр.