Ұлыбританияда магистратура бағдарламасы 2013-2014 BG стипендиясы

Нау 20, 2013

Құрметті әріптестер!

“Nazarbayev University Research and Innovation System” жеке мекемесі және Би Джи Интернэшнл Лимитед арасындағы Келісімінің шеңбері аясында Назарбаев Университеті ұйымдарының екі қызметкеріне Ұлыбритания университеттерінде 2013-2014 жж. арналған Магистратура бағдарламасы бойынша білім алу мүмкіндігі ұсынылатын болады.

Бөлінетін стипендиялардың бағыттары:

– жаңартылатын энергетика, энерготиімділік және энергоүнемдеу, энергетикадағы таза технологиялар, электроэнергетика және т.б.– 1орын. –

– мультидисциплиналық мамандықтар: техника және технологиялар (соның ішінде компьютерлік), инжиниринг, математика, іргелі ғылымдар – 1 орын.

«Би Джи» – 2013 стипендиясы бойынша Магистратура бағдарламасын бітірген үміткер NURIS жүйесінде 3 жылдан кем емес мерзімде қызметін өтеу мәжбүрлі.

Би Джи стипендиясын тағайындау үшін үміткерлердің іріктеу ережесі мен үміткерлерге қойылатын талаптар сипатын, қажетті құжаттар тізімі мен конкурсты өткізу ережелерін мұнда көре аласыздар.

Қойылған талаптарға сай үміткерлер конкурстың 1 бөліміне өту үшін қажетті құжаттар пакетін 2013 жылдың 20 наурызына дейін sholpan.bassibekova@nu.edu.kz мекен-жайына жіберуді сұраймыз.

Сұрақтарыңыз бойынша Басибекова Шолпан  sholpan.bassibekova@nu.edu.kz тел:87172709291 және

Гүлжан Аяпбергенова gulzhan.ayapbergnova@nu.edu.kz,

тел: 87172706679  хабарласуларыңызға болады