Назарбаев Университетінде оқушыларға арналған программалаудан бірінші ашық олимпиада

Қар 18, 2012

Назарбаев Университетінде оқушыларға арналған Программалаудан Бірінші Ашық Олимпиада

Nazarbayev University Research and Innovation System жылына екі рет ұйымдастырылатын (NU OPEN Fall, NU OPEN Spring) NU OPEN программалаудан жуйелі Олимпиадаларын бастайды. Ары қарай NU OPEN Winter, NU OPEN Summer ұйымдастыру болжамдалады.
NU OPEN Fall 2012 ең алдымен программалау олимпиадасында қатысу тәжірибесі бар жоғарғы сынып оқушыларына бағытталған. Компьютерлік ғылымдар мен ақпараттық технологиялар саласында жоғарғы білім алу үшін Назарбаев Университетіне қызмет ететін дарынды жастарды анықтау мақсаттардың бірі болып саналады.
Олимпиада Ашық Олимпиада мәртебесін ұстап тұрғандықтан, бұнда қатыстысы келетін барлық оқушылар мен студенттер қатыса алады.
Олимпиада форматы – келесі ерекшеліктермен берілген АСМ форматындағы Индивидуалды Интернет олимпиада:
•    Ұзақтығы – 4 сағат
•    Монитордың қатуы болжамданбайды
•    Есептер ағылшын тілінде беріледі.
Өткізу уақыты -18 қараша 2012 жыл
Олимпиада Астана уақыты бойынша 10:00–де басталады.
Олимпиада acm.nu.edu.kz/cgi-bin/register сайтында өтеді
Программалау тілдері: C++ (g++), C (gcc), Free Pascal, Python, Java.
Ұйымдастыру комитеті анықтаған барлық таңдаулы қатысушыларға үздік қатысу туралы сертификат emailге жіберіледі.
Қатысам деушілерге тіркеу формасын шығарып алып, соны толтырып және info.nu.open@gmail.com адресіне жіберу керек.
Байланыс емайлі: info.nu.open@gmail.com
Байланыс телефоны: +77017332506