Назарбаев Университеті авиа- және теміржол билеттерін брондау, ресімдеу, сатып алу қызметтерін көрсететін агенттікті таңдау бойынша конкурс басталу туралы хабарлауға қуанышты

Там 9, 2017

Конкурсқа қатысқысы келетін барлық агенттіктер өз өтінімдерін жеткізушінің айтылмаш критерийларға сәйкес біліктклігін куәландыратын құжаттарды тіркеп, конвертерге салып, («Ашық конкурсқа қатысатын Агенттіктерге қойылатын қажетті критерийлер»), университеттің Туран д., 64 пошта мекенжайына,  халықаралық ынтымақтастық департаментінің атына «Агенттікті таңдау бойынша конкурска» таңбауымен жібереді.

Агенттіктерден ашық конкурсқа қатысуға өтінімдерді  берудің соңғы мерзімі – «21» тамызы 2017 жылы

Комиссия ашық конкурсқа қатысушылардан алған өтінімдерді 10 (он) жұмыс күні ішінде қарайды және ашық конкурсқа қатысатын агенттіктерге қойылатын қажетті критерийлер  тізбесіне сәйкес балдық жүйе негізінде  таңдаулы агенттікті анықтайды.

Балдар әрбір критерий бойынша жеке қойылады және жалпы баға болып  қосылады.

Ең жоғары балл жинаған агенттіктің өтінімі жеңімпаз болып есептеледі және Университеттің кампуста офисты ашылуы мүмкіндігіні беріледі.

2-3 орындарды иеленген агенттіктердің де «Назарбаев Университеті» ДБҰ-мен алыстағы ынтымақтасу мүмкіндігі болады.