М А Р К Е Т О Н 3.0!

Мерзімі: 9-10 мамыр 2019 ж.

Кино жасаушылар, фотографтар және графикалық дизайнерлер, Markethon 3.0 үшін тіркеуі ашық!

Бұл жолы біздің үшінші шығармашылық жарысымыз кеңестік дәуірге ең жақсы әндер, ең кремді балмұздақ және жеңіске жетудің ерік-жігері барлығын қабылдайды!

Енді маңызды мәселелер туралы:

1. Бұл жолы Markethon #CreativeSpark бағдарламасының бөлігі ретінде және British Council @kzbritish қолдауымен өткізіледі.
  2. Markethon халықаралық аренаға кіреді, сізбен бірге Loughborough University Design School @lborouniversity ең мықты студенттер бәсекелеседі.
  3. Markethon үшін тіркеу енді төленеді. Тіркеу жарнасы:
  • earlybird fee 1 мамырға дейін 2000 тг.
  • 1-9 мамырға дейін 4000

www.markethon.kz

1. Біз «маркетингтік стратегия» бағытындағы міндеттерді алып тастадық, себебі 24 сағат ішінде сапалы маркетингтік талдау жасау қиын
  2. Бірақ біз таңғажайып жаңа бағытты «коммерциялық фотосурет» жасадық. Фотографтар, біз сізді күтеміз!

Ал сіз жарысқа дайынсыз ба?