Назарбаев Университетінің Жоғары мемлекеттік саясат мектебі 14 қыркүйекте сағат 18:00-де барлық қатысқысы келетіндерді Данияның Копенгаген университетінің саясаттану кафедрасының постдокторанты, Кристин Эггелинг өткізетін GSPP Book Talk-ке шақырады.

Күні мен уақыты: 2020 жылғы 14 қыркүйек (дүйсенбі), 18:00.

Спикер: Кристин Эггелинг, Дания, Копенгаген Университетінің Саяси ғылымдар кафедрасының постдокторанты. Доктор Эггелинг “Ұлттық брендинг тәжірибеде. Қазақстан мен Катарда спортты, қалалар мен университеттерді дамыту саясаты” кітабының авторы.

Модератор: Азиз Бұрханов, ЖМСМ Қауымдастырылған профессоры.

Дискуссант: Жәнібек Арынов, ЖМСМ постдокторанты.

Тақырыбы: Ұлттық брендинг тәжірибеде. Қазақстан мен Катарда спортты, қалалар мен университеттерді дамыту саясаты.

Форматы: ZOOM webinar.

Іс-шараға қатысу үшін мұнда тіркелуіңізді сұраймыз.