Барлықтарыңызға есік ашық. ГӘҒМ семинарлар сериясы.

Қаз 9, 2012

Семинар “Everyday Life of Kazakh Political Elites in the 1820s-1830s”

Қайда және қашан:
Сейсенбі, 9 қазан 2012, 16:15 – 17.15
Nazarbayev University, Блок 7, каб. 7105

Спикер:
Доктор Вирджиния Мартин, Висконсин-Мэдисон Университетінің Назарбаев Университетімен қарым-қатынас жөнінде жоба координаторы, ВМУ Орталық Азия жөнінде бағдарламасының стипендиаты.

Тіл: Ағылшын.

Дегенмен орыс тіліне аударма жасауға мүмкіндік бар. Қысқаша мазмұны: Working from a source base of letters written to Russian Imperial officials, Dr. Martin explores the ways that the Kazakh political elite coped with the changing configuration of authority and newly established administrative institutions at a time when the Russian state was expanding its control over the Kazakh Steppe.
Барлығына сондай ақ көпшілік қауімға есік ашық. Университет студенті және қызметкер емес қонақтарға жеке бас күәлігіңізід алып, университеттік кіреберісте өз келуіңізді тіркеуге сұраймыз.